DOM NA KRAŃCU ŚWIATA

DOM NA KRAŃCU ŚWIATA

DOM NA KRAŃCU ŚWIATA

Dom Pani Karoliny to miejsce niezwykłe, pełne ciepła rodzinnego i gości. Taki właśnie miał być projekt wnętrz. Zapraszający, ciepły i przytulny. We wnętrzach śmiało łączymy faktury jasnego (ale nie bielonego) drewna, białych błyszczących kafli i gresów o mocnym czarno białym wzorze. Cały projekt architektury wnętrz to połączenie naturalnych materiałów i jasnych kolorów. Złamane biele, lub jak kto woli ciepłe szarości+ dodatki w nieco odważniejszych kolorach.

Dom planowany był dla powierzchni 3 sypialni, kuchni, salonu, jadalni, 3 łazienek, garderoby i przedsionka. Z ciekawostek o których warto wspomnieć jest fakt, że:

1-Oryginalny projekt architekta zakładał otwarty salon na część korytarza. Niestety w takim wypadku musielibyśmy powiesić telewizor nad kominkiem, co uznaliśmy za nie najszczęśliwszy pomysł.

2-Do projektu architektury dodaliśmy fragment ściany na którym dziś wisi telewizor, dzięki temu zyskaliśmy intymną przestrzeń z kanapą skierowaną w stronę telewizor i kominka zarazem.

3-Mała, gościnna łazienka jest pomalowana czarną farbą powyżej kafli (czyli powyżej 120cm), odważny kolor, nie przeraził mojej Klientki i dzięki temu mamy oryginalną łazienkę, która mimo swojego małego metrażu ma charakter.