COCKTAIL BAR „17 SCHODÓW”

Cocktail Bar 17 Schodów w Szczecinie.Czy słyszysz leniwie płynący blues? W powietrzu czuć dobra whisky, a do lokalu zaraz zaczną płynąć tłumy, bo to jedyne takie wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina.Projekt baru to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że w tym przypadku miało być oryginalnie i bardzo szybko. Projekt powstał w zaledwie dwa tygodnie. Współpraca z Inwestorem była fantastyczna i otwartość na nietypowe rozwiązania bardzo duża, w projektowanej przestrzeni warto zwrócić uwagę na:
-Lustra wytrawione kwasem po to aby je postarzyć.
-Całość inspirowana jest okresem lat 20 i prohibicją w Stanach Zjednoczonych gdzie jak wiadomo jazz i przemysł alkoholowy kwitł.
-Ponieważ pomieszczenie znajduje się na parterze budynku, w ciągu dnia dochodzi tu dużo światła słonecznego z tego względu w oknach zaprojektowałam czarne okiennice, które przepuszczają niewiele światła i tworzą świetny klimat.
-Na jednaj ze ścian umieściłam fototapetę ze sceną przy barze z cudownych lat 20`.

Powyżej prezentuję zdjęcia z realizacji najlepszego baru w Szczecinie Cocktail Bar 17 Schodów:) Zapraszam na drinka, stawiam wszystkim kolejkę!

Poniżej referencje od właścicieli:

„Pani Ola zaprojektowała dla nas salę VIP w Cocktail Bar 17 Schodów w Szczecinie.
Współpraca przebiegała pomyślnie, koncepcje jakie przedstawiła nam Pani Ola były pomysłowe i oryginalne. Projekt wykonawczy został opracowany szczegółowo dla wykonawców branżowych: tapicerów, stolarzy, elektryków, itd. Pani Ola dotrzymała wszystkich ustalonych terminów. Współpraca była bardzo profesjonalna, a efekt jest świetny. Polecamy współpracę z Panią Olą Kościow”.

projekt wnętrz Ola Kościow
projekt mebli Ola Kościow
realizacja 2017 ul. Targ Rybny 1, 70-535 Szczecin
Projekt Cocktail Bar 17 Schodów obejmował salę VIP wraz ze wszystkimi meblami stałymi i nadzorowanie prac remontowych.