– C O S Y –
– A P A R T M E N T –

W mieszkaniu jest spokój, z oddali słychać szum miasta. Odległy klakson, zabawę dzieci na podwurku. Mieszkanie na najwyższym piętrze w bloku w Szczecinie to jest piękna sprawa. Za oknem widoczne są dalekie horyzonty.

Tak przywitało mnie mieszkanie Kamili i Przemka, które miałam przyjemność projektować. Ponieważ moim klientom również odpowiadal spokój jaki panuje na takiej wysokości i cisza uznałam i jak się okazuje słusznie, że mieszkanie powinno być miejscem odpoczynku, chilloutu. Miejscem gdzie mieszkańcy nabieraja sił.

Kolorystyka na jak się zdecydowaliśmy w salonie to ciepłe szarości i beże. Całość dynamizujemy tu czarnymi elementami i cudownym malarstwem szczecińskiej Artystki Aliny Louki.

Kolor który towarzyszy widokom z okien to jasny piękny b lekit. Przynajmnioej tego dnia kiedy pierwszys raz oglądam mieszkanie aby zacząć pracę nad jego remontem. To własnie ten odcień plus kobaltowy niebieski okazuje się ulubionym mojej Klientki. To jest kolor, który będziemy przemycać zarówno w salonie (na obrazach), jak i w łazience i sypialni.

Kobaltowa łazienka z marmurowymi płytami calacata+czrne stalowe elementy. Tak w dużym skrócie wygląda opis materiałow tem mini łazienki. Pozostając tu przez chwilę warto wspomnieć, że do czynienia mamy z naprawdę małym pomieszczeniem, gdzie udało nam się zmieścić: prysznico wannę, wc, umywalkę, pralkę i schowek w głebi ściany-to ponoć ulubione rozwiązanie projektowe Kamili i Przemka. Mnie równiez wydaję się to sprytnym rozwiązaniem.

Sypialnia Kamili i Przemka to pomieszczenie, gdzie poza głebokim odpoczynkiem, dzieją się również inne sprawy…np oglądanie tv, ubieranie się itd. Dlatego po za wygodnym łóżkiem mamy tu również garderobę i telewizor. Warta uwagi jest tu wspaniała tapeta Fornasetti, która przedstawia chmury.

Na zakończenie dodam, że remont mieszkania trwał 2 miesiące. Zaczynaliśmy od zmiany podłóg, kolorów ścian, przez kładzenie tapety, kafli…i całej olbrzymiej pracy fachowców, a skończyliśmy na wypiciu kawy w objęciach superwygodnej kanapy. Bardzo lubię takie projekty:)