COTTAGE HOUSE

KONTEKST
Olbrzmi teren ogrodu i dookoła przyroda pięknej polskiej wsi. Taki jest kontekst domu który prezentuję. Razem z Klientką byłysmy zgodne, że w takiej przestrzeni, wnętrza domu również muszą być…wiejskie:) Pytanie tylko brzmiało jak rozumiec ten klimat. Wyobrażając sobie życie w tak malowniczym miejscu zaproponowałam swoim Klientom stonowaną kolorystykę, naturalne materiały. Inspirując się starymi stodołami i drewnianym budownictwem które występowało na tych terenach w przeszłości zaplanowałam kilka ścian obłożonych deską malowaną na biały kolor. To dało naprawdę dobry efekt w połaczeniu z przytulnymi tkaninami i dębową podłogą.

CIEKAWOSTKI
1- Pierwotny projekt zakładał 2 osobne łazienki na piętrze, my pozbylismy się ściany działowej i stworzyliśmy jedną dużą łazienkę.
2- W łazience na piętrze mamy zaplanowaną dużą szafę na ręczniki, płyny, mop itp. W szafie kryje się też komin wentylacyjny który zajmuje aż 120cm i kryje się on za frontami od szafy, które są do niego po prostu przymocowane i w ten sposób tworzą harmonijną linię całej szafy, bez podziału ściany, na fronty plus pusta ściana.