FAMILY HOUSE

„Chcielibyśmy nowoczesny i zarazem ciepły dom dla rodziny z dwójką dzieci. Lubimy duże, jasne przestrzenie, ale nie lubimy przepychu i wnętrz tak zwanych na pokaz. Podoba nam się styl skandynawski i projekty wnętrz które uwzględniają nasze potrzeby funkcjonalne.”Taki oto wstęp usłyszałam od swoich Klientów, których dom usyuowany jest na malowniczej wsi pod Szczecinem.

Etap projektowy trawł krótko, bardzo szybko złapaliśmy wspólny jezyk wizualny. Po przedstawieniu wielu inspiracji z Pinterest, swoich rysunków, wizualizacji i proponowanych produktów do wnętrz domu, przystąpiłam do wykonywania rysunków technichnych. Kiedy zaczeliśmy współpracę dom jeszcze nie istaniał w żeczywistości, dlatego w projekcie wnętrz uwzględniałam wyburzenia ściany (powiększającej salon i jadalnię) i dodanie ściany (tej na której wisi telewizor) po to by część salonu gdzie odpoczywamy zamknąć i sprawić by była bardziej intymna ( a nie otwarta na korytarz z widokiem na drzwi od łazienki).

Zmianie uległ również projekt elektryki i częściowo kanalizacji, pracując na podstawie projektu architektury wprowadziliśmy drobne korekty i modyfikacje. Okres przed budową domu, to najlepszy czas na planowanie architektury wnętrz. W tym momencie można bez dodatkowych kosztów wprowadzić bardzo ważne zmiany w architekturze.