MODERN HOUSE

To wyjatkowy projekt wnętrz, który został zamówiony wraz z projektem ogrodu. Razem z Wiktorem Kłyk https://wiktorklyk.com/ stanęlismy przed zaprojektowanie całej przestrzeni mieszkalnej dla naszych Klientów.
Wyzwaniem było stworzenie przestrzeni domu przenikającej się z przestrzenią ogrodu. Wewnątrz użyliśmy palonej deski tej samej, która była uzywana na elewacji budynku. Podobnie beton architektoniczny czy kolor desek wewnątrz domu i desek tarasowych są ze sobą skomponowane, tak by tworzyły przedłużenie wnętrza salonu.

O projekcie warto wiedzieć:

  • na parterze wyburzylismy ścianę pomiędzy salonem, a gabinetem gdzie w zamian za to wstawiliśmy przeszkloną metalowa konstrukcję, która ciągnie się przez cała długość korytarza. W części z łazienką i garderoba pokryta jest lustrem.
  • Klienci są fanami dobrego designu i James Bond-a, a więc zabraknąc nie mogło unikatowych mebli marki Vitra, rzeźb Oskara Zięty, lamp Moooi i oczywiście plakatu z filmu.
  • Dla czego przedstawiam 2 opcje salonu i kuchni? Ponieważ decyzja co do wykonania wnętrz nadal nie zapadła, obie opcje są brane pod uwagę. Jedną stronę trzyma Pani domu, drugą opcję woli Pan domu. Jak sądzicie, która wizja należy do kogo?:)