HARMONY HOUSE

Delikatne kolory, połęczenie beżu,czerni i bieli. Proste podziały i maksymalne wykorzystanie niedużej przestrzeni. Tak w skrócie opisałabym dom Pani Kasi i wyzwania jakie mi postawiła na początku naszej współpracy. Bardzo szybko znalazłysmy wspólny język wizualny i powstał projekt domu harmonijnego. Tak nazwałyśmy go roboczo i tak juz zostało:)

Co warto wiedzieć o projekcie:

  1. wyzwaniem był nieduży salon w którym z Klientką chciałysmy zmieścić zarówno duży stół do jadalni jak i wygodny wypoczynek przy telewizorze. Cel udało nam się osiągnąć przez odpowiednie rozmieszczenie mebli.
  2. w projekcie używamy głównie 3 materiałów wykończeniowych-Techni Stone Noble Carrara, Dębowe drewno, stal malowana proszkowo na czerń i złamana biel w postaci farb do ścian/sufitów i kafli
  3. detal ma znaczenie i duży nacisk był tu kładziony na minimalistyczne, ale wyszukane rozwiązania. Wszystkie meble do zabudowy i szafki łazienkowe są zaprojektowane na wymiar. Wykonane z płyty meblowej korpusy z przodu mają fronty fornirowane, dębowe z pięknymi uchwytami marki „Skandynawskie Uchwyty”. Nadająca charakter wnętrzom czerń, która pojawia się w stalowych elementach to zawsze ten sam kolor RAL. Lubimy dbać o szczegóły:)
  4. Przeszklone drzwi prowadzące z holu do korytarza to produkt ze stali i szkła zaprojektowany specjalnie na potrzeby tego domu. Decentralny podział skrzydła drzwiowego nadaje klimat i dodaje oryginalności przeszklonym drzwiom, które dzięki przesunięciu środkowego szprosa nie nawiązują do klasycznych angielskich drzwi, tylko stanowią nową wartość estetyczną.
  5. Podświetlone lustro w holu z szufladą. W rzeczywistości to dwie tafle lustra przedzielone szufladą, która wygląda jak drewniany monolit. Całoś zaprojektowałysmy tak aby spod spodu delikatnie sączyło się światło z LEDowego paska za lustrem.