O PRACOWNI

o-pracowni

PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

W 2016 roku założyłam swoją autorską pracownię projektową. Z czasem dołączyli do mnie wspaniali projektanci i dziś mogę być dumna, że razem z Agatą Cieśnik, Wiktorem Kłyk i praconią Doti tworzymy dla swoich Klientów niepowtarzalne przestrzenie, design, sztukę i grafikę. Dziedziną która była naszym bazowym elementem jest architektura wnętrz, która rozciąga się od projektu wnętrz domów prywatnych, przez showroom-y, wnętrza użyteczności publicznej, bary, salony kosmetyczne. Działamy holistycznie, łączymy siły z architektami i konstruktorami tak by powstawały projekty całościowe, z myślą o Kliencie który w jednym miejscu znajdzie wszystko czego potrzebuje do swojego projektu.Pracownia poza dobrym projektem sfokusowany na potrzeby Klienta,oferuje również pomoc w wykonaniu projektu wnętrz. Współpracujemy ze znakomitymi rzemieślnikami, ekipami remontowymi i inspektorami budowlanymi, którzy trzymają pieczę nad jakością wykonywanych prac.

Naszym celem jest zapewnienie Klientowi projektu o jakim marzy i opieka nad wykonaniem planu jaki zakłada projekt.

To co nas wyróżnia, to ścisła współpraca z naszymi Klientami, kontakt na każdym etapie naszej pracy, począwszy od wstępnej koncepcji, przez wizualizacje, projekt wykonawczy i współpracę z wykonawcami (ekipą remontową, rzemieślnikami, artystami). Naszym celem jest zrozumienie potrzeb i zaprojektowanie przestrzeni tak by cieszyła przez lata.

o-pracowni-ola

Dyrektor Kreatywny zespołu magister sztuki Aleksandra Kościow-Kłyk

Wykładowaca Akademii Sztuki w Szczecinie, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i Akademii Sztuki w Szczecinie, dyrektor artystyczny Starej Rzeźni, laureat nagród takich jak Arena Design, WrocloveDesign, członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Laureat gród iuczstnik wysaw: Arena Design w Poznaniu, WrocloveDesign we Wrocławiu, DecorianHome artykuł, wystawa malarska we Frankfurcie nad Menem, wystawa Efemeryczne w Galerii Kierat ZPAP, AK 30 w Poznaniu, Cubatura Design w Szczecinie, 1 z mebli BananaHug jest stałym eksponatem w Muzeum Techniki w Szczecinie, wystawa malarsko rzeźbiarska w Związku Polskich Artystów Plastyków w Szczecinie.

Projektant wnętrz magister sztuki Agata Cieśnik

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, obecnie doktorant na ASP w Gdańsku. Laureatka licznych nagród i wystaw.

o-pracowni-wiktor-klyk

Projektant ogrodów architekt krajobrazu Wiktor Kłyk

absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.  Od 2010 roku szef Wiktor Kłyk landscaping. W 2020 roku nominowany do finału festiwalu  Moscow Flower Jam. Laureat drugiego miejsca w konkursie Slant Award 2015 i Zieleń to Życie 2013 oraz Wyróżniony w Malta Festival . W lutym 2019 roku, jego projekty  znalazły się w Publikacji ”Catch-Sketch Archi’ wydanej w Korei Południowej. Jego ogrody są publikowane w magazynach branżowych na całym świecie.( Exterieurs 2018, Terrassi 2017,  Private Vohntreume 2018). Autor projektów ogrodów na świecie ( Palo Alto 2015, Helsinki 2018, Berlin 2017, Sofia 2020) oraz wielu ogrodów w Polsce. Jego ogrody można określić jako nieustanny taniec kontrastów, gdzie mocne sześcienne formy trwają u boku miękkich, organicznych kształtów roślin.

Artysta Dorota Kościow

Twórca marki Galeria Doti, obszarem działań jest głównie projektowanie i wykonywanie rzeźb i form użytkowych przy użyciu gliny i pieca tworzy niezwykłe formy ceramiki, które stanowią elementy wystroju wnętrz naszych projektów.

Jesteśmy otwarci na współracę na trenie całej Polski i z granicą. Na swoi koncie mamy projekty wnętrz wykonane dla obiektów w Berlinie, Poznaniu, Szecinie, Warszawie…sky is the limit.