OPCJE DODATKOWE

PROJEKT OGRODU
Pewien mądry człowiek powiedział, że do życia potrzebny jest mu ogród i biblioteka. Podpisuję się pod tym. Ogród to miejsce odpoczynku, kreowania i pracy która daje wielk satysfakcję. Bardzo często stanowi on integralną część wnętrz domu. W tym przypadku warto jest razem z projektem wnętrz pomyśleć o zewnętrznej części domu, tak aby te przestrzenie przenikały się. Na swoim koncie mamy kilka wspólnych projektów wykonanych z Wiktorem Kłyk. Tutaj znajdziecie przykłady.

Więcej o wyjątkowych projektach Wiktora, na:
wiktorklyk.com

DEKORACJE OKAZJONALNE
restauracji, hoteli, barów, domów prywatnych, sklepów, salonów kosmetycznych/dentystycznych, kawiarni itp

SESJA FOTOGRAFICZNA
Zwieńczeniem każdego projektu jest sesja fotograficzna, przy takowych współpracuję ze studiem fotograficznym Małgosi i Przemka, którzy wspaniałym okiem wychwytują to co najpiękniejsze. Jeśli prowadzisz restaurację, bar, lub chcesz po prostu wykonać sesję w swoim domu i jego wnętrza pokazać z jak najlepszej strony, to oferuję pomoc w przygotowaniu wnętrza i swoje asystowanie przy sesji zdjęciowej fantastycznego studia Fotografia-Frames. Ze studiem współpracuję od wielu lat, a owoce naszej kooperacji możesz zobaczyć tu:

Więcej prac studia Fotografia-Frames na stronie: fotografia-frames.pl

INWENTARYZACJA
niezbędna jest wówczas kiedy nie mamy planu/projektu od architekta lub developera obiektu który chcielibyśmy przebudować lub wyremontować.

POMOC PRZY DOBORZE FACHOWCÓW
Jest to właściwie integralna część każdego mojego projektu wnętrz, niemniej jednak umieściłam tę opcję jako dodatkową, dla tych wszystkich osób, które nie korzystają z mojej pomocy jako projektanta i na własną rękę projektują swoje wnętrza. Dla Was właśnie powstała możliwość skorzystania z mojej pomocy przy znalezieniu odpowiednich osób do wykonania Waszego planu.

Ponieważ mam wieloletnie doświadczenie na naszym rynku to wiem do których drzwi warto zapukać, a które należy omijać. Jeśli potrzebujesz pomocy przy doborze: artystów, rzeźbiarzy, grafików, rzemieślników, ślusarzy, stolarzy, hydraulików, glazurników, murarzy oraz specjalistów takich jak: elektryk, architekt, konstruktor, architekt krajobrazu…zapraszam do kontaktu:)