PROJEKT KONCEPCYJNY

 1. MATERIAŁY OD CIEBIE
  W pierwszej kolejności proszę o materiały dotyczące obiektu-rzuty z góry, projekt od dewelopera, lub odręczny rys. z zaznaczonymi najważniejszymi wymiarami. Mile widziany jest również Twój opis czego oczekujesz od projektowanych przestrzeni funkcjonalnie i to jaki lubisz klimat we wnętrzach.
 2. WYCENA
  Na podstawie wysłanych przez Ciebie materiałów przygotowuję propozycję wyceny (w której skład wchodzi również harmonogram moich prac).
 3. PIERWSZE SPOTKANIE
  Po zaakceptowaniu wstępnej wyceny spotykamy się w celu omówienia szczegółowo wszystkich stref domu/lokalu/inwestycji. Twoich upodobań i potrzeb. (Jeżeli w grę wchodzi współpraca zdalna, czyli głównie z osobami z poza Polski, Berlina, Szczecina i okolic, wówczas spotkanie może odbyć się przez skape,na teams lub w formie telefonicznej konferencji).
 4. FORMALNOŚCI
  Po spotkaniu przygotowuję umowę i po podpisaniu obu stron przystępuję do pracy nad koncepcją architektury Twoich wnętrz.
 5. WSTĘPNA KONCEPCJA
  W jej skład wchodzi cała masa zdjęć z inspiracjami, klimatem jaki chciałabym uzyskać, rozwiązaniami jakie widziałabym u Ciebie w domu/mieszkaniu/apartamencie. Dodatkowo przedstawiam sugerowane rozwiązania w formie zdjęć z modelu 3d. Całość przedstawiona jest w klarownej teczce. Czas przygotowania takiego materiału zależy od zakresu moich prac.
 6. DRUGIE SPOTKANIE
  Kolejna konsultacja to prezentacja wstępnej koncepcji, która ma stanowić dla nas bazę do rozmowy. Rozwiązania które prezentuję (często kilka dla jednego pomieszczenia) mają być pretekstem do rozmowy i pokazaniem w jaki sposób można rozegrać pewne problemy wizualne i funkcjonalne. Po takim spotkaniu dajemy sobie kilka dni, żeby sprawę przemyśleć. Podczas spotkania prowadzimy luźną rozmowę i nie musimy podejmować od razu żadnych decyzji. Zwykle czekam kilka dni na Twoje wnioski, uwagi, w którym kierunku ma dalej zmierzać nasz projekt.
 7. PODSUMOWANIE
  Przygotowuję dla Ciebie finalną wersję modelu 3d, opracowuję jeśli to konieczne rysunki techniczne zmiany elektryki lub zmiany w architekturze dotyczące przesunięcia, czy wyburzenia ścian działowych. (Jeśli nasz koncepcja zakłada zmiany konstrukcyjne, wówczas do pracy włączam Konstruktora, który sporządza swój osobny projekt). Całość opracowana jest w formie teczki, w której zakres wchodzi:
  • zdjęcia modelu 3d
  • niezbędne rysunki techniczne (wyłącznie elektryki i zmian ścian, jeśli się pojawią)
  • lista z sugerowanymi materiałami
 8. CZEGO NIE POSIADA TEN WARIANT
  wizualizacji, rysunków technicznych całego obiektu, nadzoru autorskiego, inwentaryzacji.
 9. CO WARTO WIEDZIEĆ O TYM PROJEKCIE
  Powyższy opis to jedynie schemat współpracy. Każdy człowiek jest inny i moje projekty również są zupełnie od siebie różne. Podobnie jest z naszą współpracą. Jeśli potrzebujesz więcej czasu do namysłu, lub więcej konsultacji niż 2 to oferuję nieograniczoną ilość konsultacji telefonicznych/mailowych. Najważniejsze dla mnie jest zadowolony Klient i satysfakcja z dobrze wykonanego projektu.

  Jest to dobra opcja dla tych którzy:
  • chcą zmienić już istniejące wnętrza. Wprowadzić nowe meble, zasłony, kolory. Poprzestawiać funkcje w domu, bez rewolucji.
  • mają bardzo sprecyzowany pomysł na swoje wnętrze, potrzebują jedynie architekta wnętrz do wdrożenia swoich pomysłów, lub pomocy przy dopracowaniu swoje koncepcji,