Wariant dedykowany dla przedsiębiorców

Witryny sklepowe, restauracje, kluby, kawiarnie, cocktail bary, showroom-y, salony fryzjerskie, czy sklepy są to tematy projektowe bardzo dobrze mi znane. Posiadam spore doświadczenie w projektowaniu tego typu lokali i konstrukcji, których głównym zadaniem jest stworzenie adekwatnego klimatu do pełnionej funkcji, oraz otoczenie Klienta klimatem który reprezentuje dana marka.

Architektura wnętrz dotycząca lokali użyteczności publicznej w moim wydaniu łączy w sobie myśl o pięknym wnętrzu, niebanalnych rozwiązaniach i funkcji lokalu skupiającej się na obsłudze gości i na funkcji komercyjnej.

Dlaczego warto powierzyć mi projekt przestrzeni użyteczności publicznej?
Po za solidnym projektem wnętrz, oferuję również całościowe podejście do marki/firmy zlecającej zadanie. Na potrzeby przedsięwzięcia mogę stworzyć grupę zajmującą się architekturą, grafiką i projektem architektury krajobrazu.

Jakie mam doświadczenie?
W skład lokali użyteczności publicznej jakie miałam przyjemność projektować wejść mogą takie obiekty jak Stara Rzeźnia w Szczecinie, Centrum Kultury i Euroregionu, CoctailBar 17 Schodów, 3 sklepy Kropka Nad I, schowromy na targi wnętrzarskie KNI, zagospodarowanie placu w Warszawie przed siedzibą SARP, stworzony przy współpracy z projektantem ogrodów Wiktorem Kłykiem http://wiktorklyk.com/